Помогите. Молекула речовини має 1 атом Купруму, 1 атом Сульфуру, 4 атоми Оксигену. Написати формулу

речовини. Підрахувати масову частку оксигену в даній речовині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мандрик Римма.

Ответ:

1) CuSO⁴

2) Mr(CuSO⁴)=64+32+4×16=160

w(O)=4×16/160=64/160=0,4 або 40%

Відповідь: масова частка оксигену в даній речовині становить 0,4 або 40%