для одержання 7,425 г амфотерного гідрокcиду викорастили нітрат металічного елемента з валентністю

ІІ і 8,4 г калій гідроксиду. Установіть формулу гідроксиду. СРОЧНО НУЖНО!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Білозір Олександр.

Me(NO3)2 + 2KOH = Me(OH)2 + 2KNO3

7.425/x+34 = 8.4/112

x+34 = (7.425*112)/8.4

x+34 = 99

x = 65 г/моль

Металл — цинк

Формула гидроксида — Zn(OH)2.