Обчисліть об’єм водню (н.у.),що виділяється під час дії металічного калію на метанол масою 24 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Велиев Руслан.

Відповідь:

V (H2) = 16,8 л.

Пояснення:

M (CH3OH) = 32 г/моль

Vm = 22,4 л/моль

2K + 2CH3OH → 2CH3OK + H2

24 / 32 = X / 22,4

X = 24 × 22,4 / 32 = 16,8 л