Яку масу натрій хлориду (кухонної солі) NaCI та води потрібно — взяти для приготування 200 грам

розчину з масовою часткою 8%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Дано:

m(р-ну) = 200 г

W(р.р.) = 8% = 0.08

Знайти : m(NaCl), m(води)

Розв`язання:

1)обрахуємо масу кухонної солі за формулою:

m(р.р.) = W(р.р.)*m(р-ну) = 200 г*0.08 = 16 г

2) обрахуємо масу води за формулою:

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 200 г - 16 г = 184 г

Відповідь: 16 г кухонної солі

                   184 г води