Задача: У 190г води розчинили 14г натрій хлориду NaCl. Яка масова частка солі у розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

дано:

м(р-ну) =190г.               m(р-ну)=m(р-ну)+м(солі)= 190+14=204

м(солі)= 14г.                

w(солі)=м(солі)р.р : м(р-ну) =                                               14:204*100%=0.068627451%

w=?                      

Объяснение: натрій хлориду це і є сіль, всі *м* нають бути на англійській, да чучуть странна відповідь вишла, але правильна