Дуже ТРЕБА СРОЧНО Напишіть різнотипні рівняння добування таких основ: а) KOH; б) Zn(OH)2; в)

Fe(OH)2; г) Cu(OH)2.

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.

а) KOH

2K + 2H2O = 2KOH + H2 (газ)

KCl+H2​O = KOH+HCl

б)Zn(OH)2

Na2ZnO2 + 2HCl = Zn(OH)2(осадок) + 2NaCl

ZnCl2+2NaOH = Zn(OH)2(осадок)+2NaCl

в)Fe(OH)2

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2(осадок) + Na2SO4

FeO + H2O = Fe(OH)2 (осадок)

г)Cu(OH)2

CuO + H2O = Cu(OH)2(осадок)

СuSO4 + 2KOH = Cu(OH)2 (осадок) + K2SO4