Яка маса води міститься у розчині масою 200г із масовою часткою цукру 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Филдов Аммаль.

Дано :

m р-ра = 200 г

ω сахара = 10% или 0,1

m воды - ?

Решение :

ω = m вещ-ва / m р-ра · 100%

m сахара = ω · m р-ра = 0,1 · 200 = 20 г

m воды = m р-ра - m сахара = 200 - 20 = 180 г

Ответ : 180 г