Обчисліть кількість речовини ,що міститься в 56 л.амоніаку.Скільки молекул міститься в даному

зразку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стадин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

n = V/Vm = 56/22,4 = 2,5 моль

N = n*Na = 2,5 * 6,022*10^23 = 1,51*10^24