Помогите пожалуйста 1.Обчисліть масову частку солі в розчині, отриманому змішуванням 45г солі та

55г води. 2. Яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 120г розчину з масовою часткою солі 10% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцова Варвара.

Ответ:

1.45%

2. 12 г солі 108 г води

Объяснение:

1. 45+55=100г

(45/100)/100=45%

2. 10*120/100=12 г солі

120-12=108 г води