Обчисліть об'єм хлору, що вступив у реакцію з воднем об'ємом 10л.СРОЧНООООООООО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Александр.

1H2 + 1Cl2 → 2HCl

X/ 1 = 10 / 1

X = 10 × 1 / 1 = 10 л