РОЗРАХУЙТЕ МАСУ ВОДИ І СОЛІ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ 200 Г ризчину з масовою часткою солі 40%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Алёна.

Ответ:

Объяснение:знаходимо масу солі

м (солі)=200*0.4=80г

Знаючи масу солі і розчину шукаємо масу води

м (води)=200г- 80 г= 120г