Складіть рівняння реакцій взаємодії оксидів з водою: SO3 + H2O — .........P2O5 + H2O —

.........BaO + H2O — .......K2O + H2O — ........​

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

SO3 + H2O = H2SO4

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

BaO + H2O = Ba(OH)2

K2O + H2O = 2KOH