Закінчити рівняння хімічних реакцій ,розставити коефіцієнти ,визначититип або назву реакції

SO3+H2O=;CH4+O2;=

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Андрей.

Ответ:

SO3+H2O=H2SO4; CH4+O2=CO2+2H2O