ХРИСТА РАДИ Я НЕ МОГУ УЖЕ С ЭТОЙ ХИМИЕЙ СРОЧНО ОЧЕНЬ! 1)Обчисліть об′єм кисню (н.у.), що

витратився на горіння 250л метану. 2)Обчисліть масу етанової кислоти, що знадобиться для взаємодії з магнієм, якщо при цьому виділився водень об′ємом 22,4л (н.у.) 3)Знайти молярну масу алкану СН3–(СН2)6–СН3 (нужно с формулами, вычислениями и тд.)(пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Даша.

Ответ:

1)

СH4+202=CO2+2H2O

Vm(O2)=2*22.4=44.8л/моль

n(CH4)=250л/22.4л/моль=11.16 моль

V(O2)=44.8л/моль*11.16 моль=519.68л или 520л

2)

2CH₃COOH+Mg=(CH₃COO)2Mg+H2

n(H2)=22.4л/22.4л/моль=1моль

M(CH₃COOH)=120г/моль

m(CH₃COOH)=1моль*120г/моль=120г

3)

CН3–(СН2)6–СН3

M(C8H18)=12*8+18*2=96+36=136г/моль