У хмемі реація Е - H2O - EOH - H2 речовиною Е є Калій або калій оксид Калій або натрій Натрій

або натрій оксид Калій або кальцій

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Юрий.

Объяснение:

К+н2о=кон+н2

na+h2o=naoh+h2