Обчисліть масову частку глюкози (%) в новоутвореному розчині, якщо до 400 г розчину, з масовою

часткою глюкози 3%, додали 150 г води.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ: 2,18%

Объяснение:

1) Знайдемо масу глюкози в початковому розчині:

400 × 0.03 = 12 (г.)

2) Знайдемо масу новоутворенного розчину:

400 + 150 = 550 (г.)

3) Знайдемо масову частку глюкози в новоутворенному розчині:

\frac{12}{550} × 100% = 2,18%