Визначте масу натрій хлориду (NaC1) яку потрібно додати до 200% г 10% розчину, щоб отримати 20%

розчину ПРОШУ ВАС​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоман Никита.

Ответ:

25 г

Объяснение:

m1(NaCl) = m(р) * w(NaCl) =200 * 0.1 =20 (г)

w1(NaCl) = (m1(NaCl) + m2(NaCl)) / m(р) + m2(NaCl) = (20 + х) / 200 + х = 0.2

(200 +x) *0.2 = 20+x

40 + 0.2x = 20 + x

0.8x = 20

x = 25

m2(NaCl) = 25 г