Обчисліть масу сірководню H2S об'ємом 44,8 л. за нормальних умов​


Ответы на вопрос

Отвечает Обласов Данил.

Ответ:

n(H2S) = 44,8/22,4 = 2 моль

m(H2S) =  2* 34 = 68 г

Объяснение: