У 190г води додали 14г натрій хлориду NaCl.Яка масова частка солі у розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Кристина.

Ответ:

w=6.86%

Объяснение:

m(p-p)=190+14=204г

w=14/204*100=6.86%