Яку масу солі та який об'ем води слід взяти, щоб приготувати 140 розчину, де масова частка солі

становить 20%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Даша.

Ответ:

солі 28 г; води 139,33л

Объяснение:

Дано

m(розчину) = 140 г

W = 20%

m(солі)-? m(H2O)-?

W = m(солі)\m(роз) *100%

m(солі) = W * m(роз)

m(солі) = 0,2 * 140 = 28 г

m(H2O) = m(роз) - m(солі)

m(H2O) = 140 - 28 = 112 г

n(H2O) = m(H2O)\Mr(H2O)

n(H2O) = 112\18 = 6,22 моль

n(H2O) = V(H2O) \ Vm

V(H2O) = n(H2O) * Vm

V(H2O) = 6,22 * 22,4 = 139,33 л