Розрахуйте кількість речовини глюкози масою 45 грамів.


Ответы на вопрос

Отвечает Стойка Вікторія.

Ответ:

n - кількість речовини

m - маса речовини

M- молярна маса речовини

n=m/M

M(С6Н12О6)=12×6+12+16×6=84+96=180 г/моль

m(C6H12O6)=45 г

n=45/180=0,25 моль