Закінчіть рівняння хімічних реакцій : А) пропен + кисень = Б) бутан + хлор = В) пентен + хлор =

Г) етен + водень = Допоможіть будь ласка )

Ответы на вопрос

Отвечает Бургалов Георгий.

Ответ:

1)2C3H6 + 9O2 = 6CO2 + 6H2O

2)C4H10 + Cl2 = C4H9Cl + HCl

3)C5H12 + O2 = C5H11 + H2O

4)C2H2 + 2H2 = CH3-CH3

Объяснение: