Унаслідок взаємодії вуглецю (С) із киснем (О2) масою 32г утворився вуглекислий газ СО2 масою 44г.

Обчисліть масу використаного вуглецю Допоможіть будь ласка) дуже треба!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Карась Андрей.

Ответ: Божено, Божено

Объяснение:

Дано:

m(O2) = 32 г

m(CO2) = 44 г

Знайти:

m(C) - ?

Розв'язання:

m(C) = m(CO2) - m(O2) = 44-32 = 12 грам

В-дь: m(C) = 12 грам

Просто відняти треба