8. Обчисліть масову частку солі в розчині, одержаному розчиненням 16 г солі в 240г води. Поможіть

да 30 балів! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Відповідь: 6,25%

Дано:

m(солі) = 16 г

m(води) = 240 г

W(солі)-?

Розв'язання:

1)m(р-ну)= m(солі) + m(води) = 16 г + 240 г = 256 г

2)W(солі) = m(солі)/m(р-ну) *100% = 16 г/256г *100% = 6,25%