Визначте масу води в якій необхідно розчинити 15 г натрій сульфату, щоб отримати розчин з масовою

часткою 8,7%

Ответы на вопрос

Отвечает Кавалян Левон.

Ответ:

13,695г

Объяснение:

m (соли)=m (раствора)*w (соли)\100%

m (соли)=15г*8,7%\100%=1,305г

m (воды)=m (соли)\w (соли)*100%=1,305г\8,7%*100%=15г

m (воды)=m (раствора)-m (соли)=15г-1,305г=13,695г