Для засолювання огірків приготували 500 г 6 % розчину солі. Які маси солі і води потрібні для

приготування цього розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавка Наташа.

Ответ:

30г (соли) и 470г (воды)

Объяснение:

m (соли)=m (раствора)* w ( соли)\100%

m (соли)=500г*6%\100%=30г

m (воды)=m (соли)\w ( соли)*100%=30г\6%*100%=500г

m (воды)=m (раствора)-m (соли)=500г-30г=470г