Визначте масу розчиненої речовини у розчині масою 65 г з масової часткою кухонної солі 25 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Усенбаев Азамат.

Ответ:m(p.p.) = 16,25 г

Объяснение:m (р.р.) = m (р-ну) × W / 100 = 65 × 25 / 100 = 16,25 г