Обрахуй масову частку (%) Карбону у карбонатній кислоті H2CO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ігнатенко Анастасія.

Ответ:

19,35%

Объяснение:

w=M(C)/M(H2CO3)=12/62=0,1935=19,35%