Обчисліть масову частку Оксигену в карбонатній кислоті H2CO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Милана.

Ответ:

ω(O)=77,4%

Объяснение:

H₂CO₃

Mr(H₂CO₃)=2×Ar(H)+Ar(C)+3×Ar(O)=2×1+12+3×16=62

ω(O)=3×Ar(O) / Mr(H₂CO₃)=3×16/62=0,774 або 77,4%

Відповідь: ω(O)=77,4%