З якими з наведених речовин реагує вода? Записати рівняння можливих реакцій. SO3, Li2O, BaO,

MgSO4, Ca, HCl, K.(поможіть)​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

1) H₂O+SO₃=H₂SO₄

2) H₂O+Li₂O=2LiOH

3) H₂O+BaO=Ba(OH)₂

4) H₂O+MgSO₄≠

5) 2H₂O+Ca=Ca(OH)₂+H₂

6) H₂O+HCl≠

7) 2H₂O+2K=2KOH+H₂