Обчисліть кількість речовини, яку містить 8г KNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даня.

Ответ:

0,08 моль

Объяснение:

n=m/M

M(KNO3)=39+14+16*3=101 г/моль

n=8/101=0,08 моль