Які хімічні реакції можна провести між речовинами: магній, хлорина кислота, купрум (II) гідроксид,

кальцій карбонат, купрум(II) сульфат (розчин)? Напишіть рівняння чотирьох можливих реакцій. Укажіть суму коефіцієнтів у всіх рівняннях реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Дима.

Ответ:

  1. Mg+H2SO4=MgSO4+H2 (сума коеф. 4)
  2. СuO+H2SO4=CuSO4+H2O (сума коеф. 4)
  3. СuO+Mg=MgO+Cu (сума коеф. 4)
  4. Na2CO3+H2SO4 =Na2SO4+H2O+CO2 (сума коеф. 5)