Дуже вдячна)♥️ Запиши рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі

перетворення:C-->CO2-->H2CO3пжжжLi-->Li2O-->LiOHЗаздалегідь вдячна ♥️​

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

C+O2=CO2

CO2+H2O=H2CO3

2Li+O2=2Li20

Li2O+H2O=2LiOH