Помогите пожалуйста ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.Обчисліть

масову частку солі у розчині, утвореному розчиненням 5г солі у 195г води. 2.Обчислити масу солі і води, які потрібно взяти, щоб приготувати 300г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 15%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кательников Кирилл.

Ответ:

1. Масов.часть соли = масса соли/ масса соли + масса воды = 5/(5+195)=0,025 или 0,025х100%=2,5%

2. Масса соли = масов.частка речовини х массу розчину = 0,15х300 =45 г

Масса воды =  масса розчину - масса речовини = 300-45=255 г (вода)

Объяснение: