В результаті реакції води з натрій оксидом утворився натрій гідроксид. Обчисли масу води, яка

вступить у взаємодію з 33,5 моль натрій оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Настя.

Ответ:

603 г

Объяснение:

33,5       x

Na2O + H2O = 2NaOH

  1            1

по пропорции:

n(H2O) = 33,5 = m(H2O)/M(H2O)

m(H2O) = n*M = 33,5*18 = 603 г