Розрахуйте скільки глюкози було використано для добування 460 г етилового спирту


Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Саша.

Ответ:c6h12o6 --- 2 c2h5oh + 2 co2

n(c2h5oh)=460:46=10 моль

n(c2h5oh)=n(co2)=10 моль

V(co2)=10*22,4=224

Объяснение:

Отвечает Ярмолич Дима.

Ответ:

УДАЧИИ)))))))))))))))))