для здійснення перетвореня за схемою P➡️P2O5 ➡️H3PO4 ➡️Са3(PO4)2 необхідно послідовно

використати... кисень воду кальцій гідроксид. Воду натрій ортофосфат кальцій оксид. Кисень водень кальцій гідроксид. Воду натрій ортофосфат кальцій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Артём.

Ответ:   кисень, воду, кальцій гідроксид.

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5 (при избытке кислорода)

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

2H3PO4 + 3Ca(OH)2 = Ca3(PO4)2↓ + 6H2O