У 513г води розчинили 27 г солі. Визначити масову часку солі у розчині??


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ:

давно: | m p-pa=513+27=540

m(H²O)-513 г | 0%= m соли/m p-pa * 100%=

m соли -27 г | =27г/540г×100%=5%

---------------------

0%-?