Көмірқышқыл газы жасанды минералды су алу үшін қолданылады.1л суда 0.88 л CO2 ериді.массасы 50кг

көмір қышқылы бар балонмен қанша бөтелке суды газдауға болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганчева Анастасия.
44 литр суды
1л/0,88=50кг/х
х=50*0,88/1=44л