До розчину масою 750 г з масовою часткою солі 25% додали 250 г води. Визначте масову частку солі

після розведення.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабинцева Лилия.

Ответ:

18.75 %

Объяснение:

m(солі) = 750×25%= 187.5 г

w(солі) = 187.5/ (750+250)= 0.1875 × 100% = 18.75 %