Воді масою 360г розчинили 40 грам солі. чому дорівнює масова частко солі в утвореному розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Ответ:

w(соли) = 10%

Объяснение:

m(р-ра) = 360г+40г = 400г

w=(m(соли)/m(р-ра)) * 100%

w(соли) = (40г/400г)*100% = 10%

Отвечает Медведев Роман.

Ответ:17

Объяснение:

17