Перетворіть напівсхеми реакцій на рівняння Al2(SO4)3 + NaOH=CuBr2 + KOH=Mg(NO3)2 + Ba(OH)2=CrCl3

+ Ba(OH)2=​

Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2Al(OH)3 ↓ + 3Na2SO4

CuBr2 + 2KOH = Cu(OH)2 ↓ +2KBr

Mg(NO3)2 + Ba(OH)2 = Mg(OH)2↓ + Ba(NO3)2

2CrCl3 + 3Ba(OH)2 = 2Cr(OH)3↓ + 3BaCl2