Накопичення вуглекислого газу в атмосфері стає небезпечним забрудненням — призводить до парникового

ефекту. Який об’єм CO2 потрапляє в атмосферу при спалюванні поліетилену масою 100 г (100 шт. використаних пакетів)?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Дано:

m((C2H4)n) = 100 г

O2

Знайти: V(CO2)-?

Розв'язання

100 г                          х л

(C2H4)n + 3nO2 = 2nCO2 + 2nH2O

n*28=28n г            2n*22.4 = 44.8n л

\frac{100}{28n} = \frac{x}{44.8n}

V(CO2) = \frac{100*44.8n}{28n} = 160 л

Відповідь: 160 л CO2