Який об'єм кисню необхідно для спалювання метану об'ємом 20 л ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Затюпа Александра.

1CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

20 / 1 = X / 2

X = 20 × 2 / 1 = 40 л