Складіть рівняння реакцій нейтралізації наведених основ хлоридною кислотою: калій гідроксид,

ферум(ІІ) гідроксид, ферум(ІІІ) гідроксид,магній гідроксид, цинк гідроксид.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Даниил.

Ответ:

КOH + HCl = КCl + H2O

Fe(OH)2 + 2HCl = FeCl2 + 2H2O

Fe(OH)3 + 3HCl = FeCl3 + 3H2O

Mg(OH)2 + 2HCl = MgCl2 + 2H2O

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O