1) Визначити масу оксиду, що утворився не цинкові пластині внаслідок тривалої взаємодії з повітрям

об'ємом 30л? 2) Який об'єм водню виділяється під час взаємодії з водою калію кількістю речовини 2.5 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Объяснение:

1) 2 Zn+ O2 = 2 ZnO

V(O2) = 6,3 (л)

n(O2) = 0,3 (моль)

n(ZnO) = 0,6 (моль)

m(ZnO)= 0,6*81= 48,6 (г)

2) 2K+ H2O= K2O +H2

n(H2)= 1,25 (моль)

V(H2)= 1,25*22,4= 28(л)