.Яка кількість речовини літій гідроксиду утворюється під час реакції 6 моль літій оксиду з

достатньою кількістю води?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Даша.

Дано:

n(Li2O) = 6 моль

H2O

Знайти: n(LiOH)-?

Розв'язання:

6 моль              х моль

Li2O + H2O = 2LiOH

1 моль             2 моль

\frac{6}{1} =\frac{x}{2}

n(LiOH) = \frac{6*2}{1} = 12 моль

Відповідь: 12 моль LiOH

Отвечает Моисеева Даша.

Ответ:

Надіюсь на зображенні буде видно відповідь)

Объяснение: