Обчисли масу цукру, яку потрібно використати для приготування 140 г, розчину сиропу з масовою

часткою 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Марат Дильнура.

Дано:

ω(С₁₂H₂₂O₁₁)= 0,2

m(р-р)= 140г

Найти:

m(C₁₂H₂₂O₁₁)

Решение:

m(C₁₂H₂₂O₁₁)= 140*0,2= 28г

Ответ: m(C₁₂H₂₂O₁₁)= 28г