Під час горіння 4г міді у кисні утворилось 5г її оксиду Скільки кисьню прореагувало ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катерина.

Объяснение:

2Сu+O2=2CuO

n(Cu)=4/64=0,0625 моль

n(CuO)=5/80=0,0623 моль

n(O2)=0,03125 моль

m(O2)=1 г

V(O2)=0,7 л

Дуже прошу відзначити мою відповідь як найкращу))

Отвечает Квашук Дарина.

Ответ:

Дано:

m(Cu)=4г

m(CuO)=5г

Найти:

m(O2)/V(O2)  (я не могу понять что нужно найти массу/обьем, по этому напишу всё)  

Решение:

2Cu+O2=2CuO

n(Cu):n(O2)=2:1

n(Cu)=4/64=0.0625 моль

n(O2)=0.03 моль

m(O2)=0.03*16=0.48 г/V(O2)=0.03*22,4=0.627 г

Ответ: m(O2)=0.48 г/V(O2)=0.627 г