Помогите пожалуйста срочно решить задачу Змішали 25гр. розчину солі з масовою часткою солі 25% та

35гр. розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 5%. Визначити масову частку солі в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Шурло Лера.

Ответ:13,3%

Объяснение:1)Знайдемо масу солі в першому розчині 25×25÷100=6.25г

2)знайдемо масу солі в другому розчині 35×5÷100=1.75

3)загальна маси солі з двох розчині складає 6.25+1,75=8г

4)загальна маса двох розчинів 25+35=60г

4)W=8г/60г×100%=13.к